Beschrijving
Na het succes van de Crumar Seven – het instrument dat een nieuwe standaard zet voor digitale piano’s in “vintage stijl” – presenteert Crumar u met trots de “Crumar Seventeen”.
Waar de Crumar Seven je meeneemt naar de jaren ’60 en ’70, roept de uitstraling van de Seventeen, uitgevoerd in zwarte en blauwe tolex, nostalgische gevoelens op uit de jaren ’80. Als kers op de taart kan er een apart verkrijgbare set stylish, hoekige poten gemonteerd worden. Alle aansluitingen bevinden zich aan de linkerkant van het instrument (inclusief gebalanceerde jackconnectoren). Het instrument is compleet met hetzelfde 73-toetsen hammer-action keyboard als de Seven die door velen geliefd is door zijn lichte, responsieve feel.
De Seventeen combineert zowel physical modeling-technologie als samples. In feite is het eerste geluid dat je hoort het beroemde geluid van de gemodelleerde tine piano. Verder vind je de meest iconische vintage piano’s. Vanaf de elektrische vleugelpiano en reed tot aan de clavi, evenals hoogwaardig gesamplede instrumenten zoals akoestische piano’s, combo’s en pianosynths.
Aan boord vind je effecten van topklasse. Zo zijn er twee onafhankelijke effectslots waarin je onder meer tremolo, chorus, flanger, phaser en wah kunt instellen. Daarnaast beschikt het instrument over een effectprocessor voor reverb en delay die compleet onafhankelijk van elkaar bedienbaar zijn. Hierbij kan je gebruik maken van een hoop verschillende effect types en parameters die allemaal met hoge precisie aangepast kunnen worden. En als dat nog niet genoeg is, is er een interne equalizer en amp-simulator.
Een moderne, draagbare, elegante en lichtgewicht piano die eenvoudig in gebruik is, maar tegelijkertijd opmerkelijk krachtig.
Bekijk hier de uitgebreide demo video:
voor meer demo video’s over de verschillende presets bekijk dan het Demo Video’s tabje.
Klanken
- Physical Modeling: tine piano
- Gesampled en hybride: Electric Grand, Clavi, Reed piano, DX piano, MKS piano, Japanese acoustic grand, German 274 acoustic grand, synth piano, piano-string, combi-klanken
- Import en export van native “Crumar” gesampled materiaal op hun website
- 64 presets
Effecten
- Twee onafhankelijke effectslots: Tremolo, chorus, flanger, phaser, wah
- AMP-simulator
- Onafhankelijke reverb en delay
- Interne EQ
Overige kenmerken
- Houten behuizing met zwarte en blauwe tolex
- Italiaans 73-toetsen hammer-action keyboard
- Eenvoudige gebruikersinterface met display en navigatieknoppen
- MIDI OUT-connector en USB-MIDI IN/OUT-poort
- Gebalanceerde uitgangen L & R en koptelefoonaansluiting
- USB-systeem type “A” connector
- Sustain pedaalaansluiting
- Interne voeding
- Beugels compatibel met een 4-pooten standaard (niet inbegrepen) – zie PLS-04
Technische Specificaties
- Vermogensbehoefte: 100 AC ~ 240V AC
- Afmetingen: cm 111 x 38 x 16 – inches 43,7 x 15 x 6,2
- Gewicht: 12 Kg – 26,5 lbs
- Verpakkingsafmetingen: cm 120 x 27 x 54 – inches 47,2 x 10,6 x 21,2
- Verpakkingsgewicht: 15 Kg – 33 lbs
Accessoires
- Poten(niet inbegrepen): PLS-04
- Sustain pedaal(niet inbegrepen): CSP-40
Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.